П л е с е н с ь к а З О Ш

І-ІІІ с т у п е н і в

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 342
Друзі сайту

Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України
Сайт Педагогічна преса

Профорієнтація - твій свідомий вибір Погода в Україні

Статистика
Наша кнопочка

Головна » Віртуальна приймальня директора [ Додати питання ]
На Ваші запитання відповідає
директор школи

Капелюх Тетяна Миколаївна

Дякую за запитання!
З метою удосконалення процедури подання документів при вступі до вищих навчальних закладів Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України в порядку експерименту розроблено систему "Електронний вступ до ВНЗ України".
Зазначена система розрахована на абітурієнтів, які вступатимуть за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації на денну форму навчання.
Система "Електронний вступ до ВНЗ України" дозволить:
- вступникам подавати заяви на вступ в електронному вигляді та брати участь у конкурсному відборі, не приїжджаючи до обраного вищого навчального закладу;
- удосконалити процедуру подання документів та уникнути черг у приймальній комісії;
- створити рівні умови абітурієнтам для подачі документів незалежно від місця їх проживання.
Система є безкоштовною для всіх бажаючих, і буде функціонувати за допомогою мереді Інтернет через портел "Єдине освітнє інформаційне вікно України" (www.osvita.com).
Після виконання процедури реєстрації та отримання вищим навчальним закладом електронної заяви вступнику надсилається відповідне повідомлення на вказану ним при реєстрації електронну адресу або мобільний телефон.
Разом із тим, у 2011 році буде працювати традиційна форма особистої подачі документів до приймальних комісій вищих навчальних закладів для тих, хто цього бажає.
На порталі "Єдине освітнє інформаційне вікно України" з 11 березня 2011 року розміщено навчально-демонстраційний ролик з детальним описом правил використання системи "Електронний вступ до ВНЗ України". Переглянути його можна за адресою http://osvita.com/ev/.

З повагою,
директор школи
Тетяна Миколаївна Капелюх.

Дякую за запитання!
На сайті Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України розміщено матеріали для проведення підсумкових контрольних робіт у 5-8 класах а також збірники завдань для проведення державних підсумкових атестацій для учнів 4,9 класів.
Матеріали можна завантажити за посиланням http://www.mon.gov.ua/pids_atest.
Тому купувати паперові версії збірників завдань не обов'язково!

З повагою,
директор школи
Тетяна Миколаъвна Капелюх.

Block title
Пошук
Міні-чат
200
Copyright MyCorp © 2019